Maniak a Dj Wich.

Maniak a DJ Wich v tvým baráku! Pusť si jejich nový videoklip ze sídliště

Uplynuly tři měsíce od vydání nové řadové desky DJ Wiche. V tracklistu nahrávky Jako ryba ve vodě se objevil i banger Balotelli, ve kterém hostuje rapper Maniak. Skladba se teď dočkala i čerstvého videoklipu přímo z ulice.

18. březen 2020 16:18:32

O nový klip se postaral Patrik Soldan. Kromě Maniaka a DJ Wiche se v něm objevují třeba i DJ Black Angelika a Orion. Scény ze sídliště a sámošky doplňují mimo jiné i archivní záběry z osm let starého rap battlu, ve kterém Maniaka vyzval Johny Machette. Video k tracku z Wichova alba Jako ryba ve vodě si můžete už teď pustit na jeho YouTube kanále.

Výčet hudebníků, kteří hostují na Wichově aktuální desce je opravdu dlouhý. Vedle Maniaka na něm namátkou nechybí třeba Rytmus, Vladimir 518, Čis T, 7krát3, MC Gey, Paulie Garand nebo Ektor. Legendární DJ Wich navíc s brněnským rapperem loni spolupracoval i na Maniakově albu Ach Ano III: Ballerbyn. Konkrétně se postaral o produkci tracku Fake Up.

Maniak mimo jiné vystoupí jako první rapper v rámci live streamů #kulturažije, které z prostorů Lucerna Music Baru živě přenáší internetová televize MALL.TV. Jeho kluboý koncert, na kterém se představí i Prideny a Black Angelika, sledujte 19. března od 19:35 na tomto odkaze.