Childish Gambino

Svět šílí, Childish Gambino vydává desku. Jeho překvapivý release už zmizel z internetu

Zatímco celá planeta řeší pandemii, Donald Glover aka Childish Gambino bez jakéhokoliv oznámení vypustil nové album. Jmenuje se Donald Glover Presents a objevilo se z nenadání na webu donaldgloverpresents.com. Ale jen na jeden den, ze stránky už ho Glover odstranil.

Nová nahrávka, kterou tvoří celkem 12 tracků, na Gloverově webu hrála v nekonečně smyčce. Po 24 hodinách odtamtud ale zmizela. Bylo však otázkou času, než album leakne a rozšíří se po všech hudebních serverech. Novinku předznamenává apokalyptický vizuál panikařících davů v hořícím městě.

Už teď víme, že na desce hostují Ariana Grande, 21 Savages nebo SZA. V tracklistu zároveň nechybí ani hit Feels Like Summer, který vyšel v létě 2018 krátce po virálním megahitu This Is America.

Zatím se spekuluje, jestli je Donald Glover Presents vážně oficiálně název, populární hudebník a herec předloni zmiňoval, že by mělo jít o jeho úplně poslední nahrávku pod pseudonymem Childish Gambino. Ve vzduchu tak stále visí spousta otazníků.

Těžko říct, jestli si Donald Glover pro vydání novinky vybral nejlepší čas. Ačkoliv lidé po celém světě panikaří, tráví většinu času doma, a o to víc si najdou čas na novou hudbu. Zvlášť když jde o jeden z nejočekávanějších releasů posledních let.

Childish Gambino vydal poslední řadovou desku “Awaken, My Love!” v roce 2016, od té doby se Glover stal ještě o to úspěšnějším hercem a zazářil v seriálu Atlanta nebo filmech jako Solo, Marťan a Spider-Man: Homecoming.


Když Donald Glover vydá desku a zjistí, že začíná pandemie…