7krát3 ve Freshlabels. Foto: Viktor / Freshlabels

Vydám album, udělám se. 7krát3 představil debutovou desku I a chystá křest

Už je to skoro rok, co 7krát3 poprvé zpíval o tom, že vynechává start a rovnou stojí v cíli. Někde mezi těmito body se teď nachází jeho debutová nahrávka I. Ve čtvrtek 20. února ji totiž umělec představil na release party v prodejně Freshlabels. Teď plánuje oficální křest, který proběhne 1. dubna v pražském Café V lese.

Za hudebním projektem 7krát3 stojí hudebník Štěpán Hebík. Svůj první koncert absolvoval na podzim v domovských Českých Budějovicích, potom se představil i pražskému publiku v Café V lese v rámci akce Radikal.

„Nejvíc zbožňuju tu energii lidí. To, že si vzájemně můžeme předávat energii. Vždycky se zaměřím na pár zajímavých tváří v publiku, z kterých pak čerpám vibe během celýho koncert,“ říkal tehdy o živém hraní 7krát3, který momentálně připravuje nový videoklip.

Do Café V lese se teď 7krát3 vrátí a oficiálně tam pokřtí svou debutovou desku I, která letos vyšla symbolicky 21. ledna. Nechybí na ní ani hit Promiň, jejíž videoklip si vysloužil nominaci na Cenu Anděl. Vstupenky na křest, kde se představí i speciální hosté, lze koupit prostřednictvím sítě GoOut.

Release party alba s názvem I se uskutečnila v prostorách prodejny oblečení a doplňků Freshlabels v Jindřišské ulici v Praze. Osobně se přišli kouknout i Vladimir 518, Mike Trafik a další členové labelu BiggBoss, u kterého 7krát3 vydal svůj debut. Ve fotogalerii se dozvíš, jak to na místě vypadalo.