Sušenky Oreo z kolekce Supreme SS20. Kredit: nextshark.com

Sušenky Oreo za miliony korun? Hypebeast dostává v režii Supreme novou definici

Módní značka a modla hypebeast komunity Supreme se opět vydala do nových výšin. Původně skateboardový brand, který proslavil třeba Tyler, the Creator a kolektiv Odd Future, představil novou kolekci produktů SS20. Nechybí mezi nimi ani sušenky Oreo, které se momentálně na eBay prodávají za sta tisíce korun.

Kolaborace Oreo a Supreme je venku jen pár dní a k online dropu se teprce schyluje. Na eBay můžete ale už nyní zakoupit raritní sladkosti v originálním balení. Na první pohled jde o tradiční Oreo, místo černé je ale celá sušenka rudá a razí na ní ikonické logo Supreme.

Původně mělo jít o produkt za pár desítek dolarů, hypebeast komunita to ale viděla jinak. Šťastlivci, kteří se k novince dostali předčasně, pack po třech červených sušenkách na internetu momentálně draží až za 21 tisíc dolarů. V přepočtu tedy přes půl milionu korun.


Sušenky za desítky tisíc dolarů. Kredit: Supreme

Ale nezoufejte, někteří prodejci šli s cenou dolů, takže se sušenky v předprodeji daly sehnat třeba jen za 17 tisíc korun. Kolekce Spring/Summer 2020 obsahuje kromě oblečení a skateboardových desek s hologramem Tupaca spoustu dalších každodenních doplňků.

Frajeřit můžete třeba se Supreme zapalovačem značky Zippo, který září ve tmě a dáte za něj jen pár tisíc korun. Zakoupit se dá třeba i nový box na nářadí obrandovaný značkou Supreme a přehlédnout byste neměli ani průhledné plastové fólie na potraviny…


Další z doplňků Supreme SS20. Kredit: Supreme

Nejdražší sušenky Oreo všech dob se prodaly na eBay v pátek 21. února. Jejich původní majitel z Iowy začal aukci o den dřív na pouhých 20 dolarech, výsledná částka se zastavila na 88 tisících dolarů, v přepočtu tedy překročila částku dvou milionů korun. A to se vyplatí.