Gaučing v podání Vladimira 518, Maniaka a Oriona. Zdroj: YouTube

Celej v rauši, tvrdej house shit! Maniak má venku klip s PSH a chystá křest

„Sorry baby, dneska sedím na svým gauči,“ rapuje Maniak v refrénu tracku Gaučing, který se objevil na jeho loňské desce Ach Ano III: Ballerbyn. Týden před brněnským křtem navíc k bangeru vychází nový videoklip, ve kterém se představili i členové PSH.

Osmá položka tracklistu alba Ach Ano III: Ballerbyn vyniká svěžím beatem i Maniakovou charakteristicky ospalou flow. O produkci se postarali producenti Day Six a Kyle Junior. Hit doplňují Orion a Vladimir 518, kteří hrají i v novém videoklipu. Mani-Ak-47 a Papa Vorel v něm zažívají ten opravdový gaučing a hrají videohry v prostorách BiggBoss shopu v Nuslích.

V klipu se kromě členů PSH mihne i Maniakova dvorní DJka Black Angelika. „PSH jsou super, vždycky se mi s nimi spolupracuje skvěle,“ říká Maniak o kolaboracích s Penéry, kterým mimo jiné hostoval i na aktuální nahrávce Debut.


Maniak a Black Angelika. Zdroj: BiggBoss

Maniak se nyní chystá na očekávaný křest alba, který se uskuteční v pátek 21. února na brněnské Flédě. Kromě Black Angeliky vystoupí i Vladimir 518, Orion nebo rapper Protiva, který má na desce featuring v tracku Kruhy pod očima. Chybět nebudou ani producenti Pridenyyy a Czech Strings.

Vstupenky na show kupuj v předprodeji prostřednictvím sítě GoOut, pro více informací navštiv oficiální událost na Facebooku.