Fat Nick. Foto: Fource Entertainment

Beaty z trapového bufetu. Střízlivý Fat Nick si přijede pochutnat na Praze

Jen dva měsíce po svém felákovi Pouyovi přijede do Prahy taky Fat Nick. Nepřehlédnuelný rapper z Floridy vystoupí 14. dubna v pražském klubu Underdogs‘.

30. leden 2020 09:33:15

Fat Nick je od pohledu velmi humorná a dobrosrdečná postavička celé americké trapové scény. Je mu 25 let, jeho etnické kořeny sahají od Kuby až do Řecka a jeho váha se nakonec promítla i do uměleckého pseudonymu. Podle posledních zpráv ale přes minulý rok zhubl kolem třiceti kilo, a to jen díky keto dietě a střízlivosti.

Střízlivostí a střídmostí hýří prý od tragického skonu svého blízkého přítele Lil Peepa, kterému věnoval několik písní. Ještě za jeho života společně s Peepem upekl bezkonkurenční feat Oh Its Lit. Po smrti Lil Peepa si také nechal na památku vyhotovit tetování Crybaby nad pravé obočí, tedy na stejné místo, kde ho měl i jeho kamarád.

Fat Nick se v Praze poprvé představil v roce 2017 ve společnosti Ghostemana a Ramireze. Občas hostuje na nějakém koncertě Suicideboys, ale nejčastější kolaborace připravuje se svou crew Buffet Boys, kterou zakládal společně s Poyou.

V následujících měsících můžete v Praze oba vidět naživo – Pouya vystoupí v Roxy už 19. února a Fat Nick se pak 14. dubna vydá do klubu Underdogs’. Tlustý rapper má na kontě tři řadová alba plná sebekritických textů. Drsností a velmi bizarními vjemy jsou proslulé také jeho videoklipy