Colin Farrell ve filmu V Brugách. (Focus Features, 2008)

Kebabu, kolik chceš! Colin Farrell si v Dublinu nacpe břicho zadarmo

Třiačtyřicetiletý irský herec, který dokáže obočím vytvořit stříšku, už se nemusí trápit tím, co trápí nás. V podniku Abrakebabra ho mají rádi natolik, že v něm může konzumovat cokoliv a kdykoliv úplně zadarmo.

Když půjde Colin Farrell nad ránem z hospody a přepadne ho „žravá“, může se zastavit v dublinské kebabárně Abrakebabra, nacpat se, co jeho hrdlo ráčí, a neutratit ani euro. Irský podnik totiž herci za jeho propagaci udělil tzv. black card, která mu umožňuje narvat se k prasknutí oblíbeným jídlem zcela zdarma.

„Nikdo nemá black card. Jenom já. Dokonce ani papež ji nemá,“ řekl Colin v populární late night show Jimmyho Kimmela.

Herec, který se proslavil třeba rolí v oceňovaném filmu V Bruggách, na irský podnik pěl chválu už v minulosti a v jeho souvislosti se o něm psalo i v bulvárních denících. Jen pro zajímavost, další irská superhvězda, která tady má podobné privilegium, je zpěvák kapely U2 Bono. Ten má ovšem „pouze“ zlatou kartu.


Colin Farrell, Glenda Gilson a Keith Duffy v dublinském Abrakebabra. Foto: The Sun

Colin Farrell se momentálně chystá na roli Batmanova protivníka Oswalda „Tučňáka“ Cobblepota, takže asi bude potřebovat nabrat hmotu na břiše. A právě k tomu se tenhle benefit určitě hodí. Až budete někdy v Dublinu, zajděte se podívat, jestli si tam Colin náhodou potřetí nepřidává.