Post Malone ve filmu Spravedlnost podle Spensera. Foto: Netflix

Policajti, korupce a zbraně. Post Malone si v novém filmu zahraje vězně

Joey Bada$$, Q-Tip, Nelly a teď i Post Malone. Stal se dalším ze známých rapperů, kteří ve filmu nebo seriálu ztvárnili postavu vězně. Film Spravedlnost podle Spensera má na Netflixu premiéru už 6. března.

24. leden 2020 13:22:14

Málokoho by napadlo, že uvidí vězeňskou bitku mezi Markem Wahlbergem a Post Malonem. Právě tak ale začíná trailer k novému akčnímu filmu Spravedlnost podle Spensera (Spenser Confidential). Wahlberg ve filmu ztělesnil hlavní postavu detektiva Spensera, kterého propustí na svobodu po nespravedlivém odsouzení.

„Zkorumpovaní policajti, drogové kartely a velcí politici, kteří navzájem spolupracují. Když jsem byl policajt, snažil jsem se tyhle lidi dostat, ale všechno hodili na mě,“ říká Spenser v první upoutávce.

Jestli Post Malone jako herec přesvědčí, se dozvíme už 6. března, kdy se Spravedlnost podle Spensera objeví na streamovací platformě Netflix. O režii snímku se postaral Peter Berg, který už s Markem Wahlbergem spolupracoval na dalších akčních filmech jako 22. míle a Na život a na smrt.

Vedlejší roli si v novince mimochodem střihne i Winston Duke, který zazářil jako bojovník M’Baku v marvelovských hitech Black Panther nebo Avengers: Infinity War.