Mac Miller – Good News. Foto: YouTube

Good News! Macu Millerovi vyjde posmrtné album, poslechni si první singl

Už je to víc než rok, co nás opustil jeden z nejosobitějších amerických rapperů generace. Mac Miller by zanedlouho oslavil 28. narozeniny, u této příležitosti vyjde posmrtné album Circles. První singl Good News je nejhezčí track, který jste zatím letos slyšeli.

11. leden 2020 14:06:48

Na smutek není čas, šiřte jen dobré zprávy. Nemusíte se snažit příjit všemu na kloub, radši si prostě odpočiňte. I to patří mezi témata singlu Good News, který vyšel jako první ukázka posmrtného alba Maca Millera. O produkci pohodového tracku se postaral Jon Brion, který se podepsal i pod Macův rozchodový masterpiece Swimming. Skladbu doplňuje i psychedeleický dojemný videoklip.

Good News jsou přitom jen jednou z dosud nevydaných skladeb, které měly dát dohromady druhý díl rapperovy poslední řadové desky. Mac Miller ale jen měsíc po vydání ceněného alba Swimming umřel předávkováním kokainem a fentanylem v kombinaci s alkoholem. V pátek 7. září 2018 našli Millera mrtvého v bytě v Malibu.

Volné pokračování jeho nejlepší desky nakonec vyjde už 17. ledna a ponese název Circles. Tvořit ho bude rovnou 12 nových tracků, informovala o tom Macova rodina na Instagramu. Zprávu s radostí přivítalo mnoho umělců, co s Millerem spolupracovali, v čele s producentem Flying Lotusem, který patří mezi první, kdo fragmenty Circles slyšeli. Ke konci roku 2019 mimochodem Millerův hlas zazněl i v písničce Time na novém albu Free Nationals, kapely Anderson .Paaka.