Kontrafakt - Real Newz (Ruka hore, 2019)

Zapálim puf puf! Kontrafakt na Real Newz mění kurz, za večer prodali 5000 alb

40 plus a přesto absolutně fresh. Legendy slovenského rapu představují první ochutnávku z dlouho očekávané desky Real Newz. Kontrafakt zahajují novou kapitolu s videosinglem Idem dnu a jejich čtvrté album si můžete už teď předobjednat.

28. listopad 2019 10:32:34

„Zapálim puf puf, za nami húf, vyfúknem kruh, ideme dnu,“ rapuje Ego v refrénu nového tracku Kontrafakt. Jako tradičně působí s Rytmusem jako dva protipóly, které se skvěle doplňují. Dohromady dávají obrovskou energii navzdory tomu, že je novinky paradoxně mnohem pomalejší než starší hity Kontrafakt. Singl Idem dnu stojí vedle dvou hlavních hlasů na skvělém beatu z produkce Maiky Beatz.

Videoklip v režii Michala „Kunes“ Kováče se natáčel v industriálních Dolních Vítkovicích v Ostravě. Singl se samozřejmě objeví v tracklistu čtvrté řadové desky Real Newz. Ta vychází šest let po předchozí úspěšné nahrávce Navždy. Novinku bude obsahovat celkem 13 tracků a už nyní se dá objednat v předprodeji. Podle grafu, který Rytmus zveřejnil na svém Instagramu, se po spuštění předprodeje prodalo 5 111 kusů za pouhé čtyři hodiny.


Kontrafakt – Idem dnu. Foto: Jirka Ledvoň

Český křest desky Real Newz se nakonec přesouvá na nový termín. Koncert se uskuteční 21. března 2020 ve Foru Karlín. Rytmus, Ego a Anys slibují s novým albem rapové inovátorství a s očekávaným křtem velkou show. Tak uvidíme.