Maniak. Foto: Bigg Boss

Maniak redefinuje slovo Hypebeast! V novém klipu ječí jako Chewbacca

Pod stagí má hype, na stagi je beast. Maniak posílá další videoklipu k singlu Hypebeast, druhou ochutnávku z chystané desky Ach Ano III, která vyjde už v listopadu.

7. listopad 2019 12:08:00

Život v hypu, život v hajzlu! Maniak nezpomaluje a v novém videosinglu nastavuje nové tempo na palubě písečné buginy. Klip Maniakovi znovu natočila osvědčená dvojka Honza Ruttner a Jakub Salavec. Hypebeast se objeví na albu Ach Ano III, které vychází 25. listopadu. Videoklip si můžete pustit už teď.

Na produkci nového tracku se podílel Season, který se v minulosti postaral třeba i o banger Husky nebo starší track Holky říkaly. Na svědomí má taky beat stále čerstvého singlu Ballerbyn, se kterým Maniak nastavil vysokou laťku a předznamenal sound své chystané druhé řadové desky.

Ach Ano III vyjde tradičně pod hlavičkou labelu Bigg Boss. Naživo můžete Maniaka vidět třeba dva dny před releasem novinky, a to 23. listopadu v brněnském klubu Fléda, kde s ním vystoupí Robin Zoot nebo Koukr. Maniak se společně s DJ Black Angelikou před časem objevil i v nových videoklipech PSH. Kromě Co jsi čekal šlo hlavně o track Pssst, ve kterém figuruje i jako host na featuringu.