PSH – Co jsi čekal. Foto: Adamko

Řepka, Brož, Opletal. PSH v neděli vydají videoklip k tracku Co jsi čekal

Před dvěma měsíci vydali PSH novou desku Debut. Po klipech k trackům Kdo já jsem a Pssst se teď hlásí o slovo s novým videem k bangeru Co jsi čekal. Jeho premiéra a oficiální release proběhne v neděli 3. listopadu. Koukněte se, jak vypadalo natáčení v Brně.

1. listopad 2019 12:51:38

Premiéra třetího video singlu z alba Debut se uskuteční v Univertizním kině Scala v Brně. Na místě se budou pouštět i další nové a chystané klipy z produkce labelu Bigg Boss. Vstup na událost je úplně zdarma, stačí si zajistit online rezervaci sedadla v kinosále. Celý večer doplní Black Angelika a její DJ set.

Videoklip singlu Co jsi čekal se natáčel v Brně a jeho okolí, režíroval ho Jiří Morelo. „Některý z klipů jsou produkčně složitější, takže zatím nemáme přesně definovaný termíny natáčení, ale myslím, že v průběhu podzimu půjdeme ven ještě minimálně s dvěma videoklipy. Následovat teď bude Role X od Vítka Hradila, další plány postupně dotahujeme,“ upřesňuje hlavní produkční Bigg Boss Stefan Motika. Koukněte, jak vypadlo natáčení Co jsi čekal prostředictvím fotek Adamka.