Maniak. Foto: Adamko

Jezdím po svým hoodu, flexím jako boss! Maniak zdraví haters v singlu Ballerbyn

Maniak nestagnuje. Venku má čerstvý singl Ballerbyn, který je první ochutnávkou z chystaného alba Ach Ano III. V novém bangeru posílá pozdrav svým haters a rozdává jednu punchline za druhou.

7. říjen 2019 10:46:35

„Haters mají pravdu, že rapuju o hovnech, protože já rapuju občas o nich,“ vzkazuje Maniak v tracku Ballerbyn. Po letošních singlech Dáda Patrasová Drip nebo Ponožky v pantoflích se tentokrát vrací s vypointovaným textem, ve kterém se trefuje napřímo, aniž by u toho sklouzl k zbytečně prázdným frázím. „Lidi do mě kérujou a ňáký si mě kérujou,“ rapuje člen labelu Bigg Boss, který si s novinkou chrání territory od Aše až do Opavy, z Paříže až do Trnavy.

Banger volně navazuje na tři roky starý track Děti z Ballerbynu, který se stal jedním z prvních Maniakových hitů. Stejně jako ten produkoval i novinku Season, který se podepsal třeba i pod track Husky nebo starší kousek Holky říkaly, ve němž Maniaka doplnil Orion.

Videoklip singlu Ballerbyn vyšel netradičně na rapperově novém YouTube kanálu Ach Ano. Maniak ale samozřejmě zůstává jedním z předních členů labelu Bigg Boss a pod jeho značkou vydá i připravovanou desku Ach Ano III, jejíž podtitul zatím zůstává tajný. O klip se postarali Honza Ruttner a Jakub Salavec.

Maniak má punchlines, že by dobyl Tróju. V květnu navíc dobyl i Francii, když se stal prvním Čechem, který vystoupil v legendárním pořadu Planète Rap. Už tehdy prozradil, že své druhé řadové album, které předznamenává singl Ballerbyn, vydá ještě v roce 2019. Kromě toho si Maniak střihl i hostovačku na nové desce PSH prostřednictvím tracku Pssst.