Orion. Foto: BiggBoss.cz

Skáču salta, to dám! Orion nahrál funky hymnu pro Highjump

Skáčete rádi? Tak se stavte 2. a 3. srpna na Highjump, kde rozhodně nebudete sami. Jako o tom ostatně zpívá rapper a DJ Orion v nové hymně, kterou pro letošní ročník složil. Kromě toho na závodech v cliffdivingu vystoupí společně s PSH!

30. červenec 2019 09:45:19

Skoky do vody z 27 metrů, světové hvězdy cliffdivingu i spousta koncertů. Takový bude jubilejní 20. ročník závodů Highjump. Stejné výročí navíc slaví i kapela PSH, která v Hřiměždicích vystoupí v sobotu 3. srpna. Její člen a nenapodobitelná osobnost českého rapu Orion pro letošní Higjump připravil novou hymnu v rámci svého projektu Gruppo Salsiccia. Breakbeatový track s ozvěnami funku a vokodérů dostal jednoduchý název High Jump. Jak Orion skáče salta si poslechněte přímo v oficiálním videu.

O hymny k předešlým Highjumpům se mimochodem postarali třeba producent NobodyListen, punková kapela Apple Juice nebo rapper Kapitán Demo, který letos na největším cliffdivingovém závodě střední Evropy živě vystoupí. Kromě něj zahrají například taky nizozemští DJs Kraak & Smaak, kapely Vypsaná fixa a Fast Food Orchestra, rapper Smack, DJ Wich nebo Black Angelika.

Salta a placáky nebude skákat jenom Orion. Jedním z hlavních lákadel je letos účast české cliffdivingové ikony Michala Navrátila, který slaví úspěch i na světové sérii Red Bull Cliffdiving. Highjumpu se každopádně zúčastní i jeho dvojnásobný vítěz Aidan Heslop z Velké Británie, kterému je teprve 17 let. Přijede taky Švýcar Peter Roseney, který ve svých 72 letech předvádí obdivuhodné výkony. Mezi ženami patří k největším favoritkám zkušená americká skokanka Ellie Smart. A ani letos nebudou chybět freestylové placáky německých splashdivingových bláznů!