Foto: Marek Musil pro časopis Headliner

Rekapitulace: Co zatím víme o nové desce PSH? A jak se bude jmenovat?

Ofiko kanály zatím mlčí. Dokonce ani my jako Biggmagg.cz nevíme nic konkrétního. Z dění na sociálních sítítch ale vyplývá, že nová deska PSH, o které se už dlouho mluvilo, se pomalu ale jistě zhmotňuje.

25. červenec 2019 14:54:38

Je to tak. Sociální sítě vyvrhly lehce zamlžený fragmenty, ze kterých se dá poskládat, že nová deska PSH po dlouhejch devíti letech fakt vyjde. A zdá se, že to asi nebude trvat dlouho.

První singl z alba PSH vypustili už v lednu. V tracku ze Strapem začal Orion zpívat: “Radši mě nenáviď za to, kdo já jsem. Než abys mě milovala za to, co já nejsem. Nezájem.”

Pak ale nastalo dlouhé ticho, které až před nedávnem prolomil benjamínek labelu Biggbooss 7krát3, když na svém Facebooku zveřejnil společnou fotku s Vladimirem 518 a Mikem Trafikem. “Nový album PSH bude top,” připsal k fotce, ze které je zřejmé, kdo bude dalším hostem nahrávky.

Další události následovaly v tomto týdnu. Na Instagramu Oriona, Vladimira i Trafora se objevily snímky z natáčení a focení pro digitální časopis Headliner (www.headliner.cz). Jednu z fotek od Marka Musila se objevila i na Facebooku časopisu. Trafik s Orionem svoje příspěvky doplnili hashtagem #pshdebut. O co jde? Bude se tak nová deska jmenovat? Nebo je to nějaký hoax?

Pokud si vzpomínáte, když PSH vydávali svoje minulé album Epilog, oznámili nejprve konec kariéry. Tentokrát ale Vladimir 518 na svůj Instagram napsal: “Zakládáme kapelu! Asi se bude jmenovat PSH.” Co tím chtěl naznačit? To všechno se, jak doufáme, brzy dozvíme.

Co se z toho nakonec vyvrbí, zatím netušíme. Nikdo z legendární trojice nám nebere telefony ani neodpovídá na esemesky, i když jim píšeme, že informace chceme pro Biggmagg. Ale rozhodně to hodláme pozorně sledovat a dáme vám vědět.