foto: @adamkowashere

Hudební klub KAISER 54 odstartoval týden plný koncertů na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech

Oficiální hudební klub MFFKV otevřel v sobotu 29. června brány prvním návštěvníkům festivalu a zahájil tím týden dlouhou sérii nabitého hudebního programu.

30. červen 2019 17:31:03

Ve vyprodaném klubu se o uvítací vystoupení postaral Vladimir 518 s živou kapelou a Matějem Ruppertem. Živelné vystoupení plné legendárních hitů i novinek z poslední desky doplnila unikátní světelná show audiovizuálního umělce Jana Hladila.

Hudební pop-up klub Kaiser 54 obsadil novorenesanční budovu Císařských lázní, která je jinak celoročně veřejnosti uzavřena, jde tedy o jedinou příležitost podívat se dovnitř a zároveň si v tomto prostředí užít skvělé koncerty českých a slovenských kapel. Letošní ročník nabídne navíc rozšíření programu o afterparties, kde se za pultem vystřídají legendární čeští DJs jako Sifon, Robot, Double J nebo Lumiere, tak i mladá a talentovaná želízka v ohni místní undergroundové scény.

Odpolední program nabídne promítání dokumentárních filmů ve spolupráci s Red Bull – promítat se bude široké spektrum filmů od hudebních dokumentů. Za zmínku stojí například Tata Bojs – čtvero jarních období nebo dokument o legendárním labelu Stones Throw Records, Our Vinyl Weighs a Ton. Kaiser 54 má také po celý den otevřenou kavárnu s příjemným posezením, kde se dá úspěšně ukrýt před saunou rozžhavených ulic Karlových Varů a také je možné tam zakoupit vstupenky na jednotlivé koncerty.

Program jednotlivých večerů a vstupenky v předprodeji lze nalézt na www.kaiserkviff.cz. Vstupenky na koncerty v klubu Kaiser 54 lze zakoupit také na pokladně v hotelu Thermal.

PROVOZNÍ DOBA KAISER 54
9:00 – 21:00 kavárna
17:00 – 19:30 promítání dokumentů
22:00 – 4:00 hudební program
15:00 – 03:00 výčep

PROGRAM KONCERTŮ KAISER 54
1. 7. – WWW, Ohm Square
2. 7. – Tata Bojs, Katarzia
4. 7. – Josef Sedloň, Fatty M, Bidlo, Lumiere, Subgate
5. 7. – Midi Lidi, Mutanti hledaj východisko
6. 7. – Yzomandias, Nik Tendo

PROGRAM AFTERPARITES KAISER 54
30.6. – Tuco, C. Monts
1.7. – Sifon, Aid Kid, Karaoke Tundra
2.7. – Orion, Double J., Robot
4.7. – St Jakob (live), Oliver Torr (live), OGJ (live), PSJ (dj set)
5. 7. – XYZ invites: NCOL, Jorgos