Karaoke Tundra, Kewu a SBSTRD zremixovali singl Promiň od 7krát3

Novinka Promiň, kterou před čtrnácti dny představil label BiggBoss spolu s jeho novým členem se dočkola svého prvního klubového remixu.

9. červen 2019 19:34:11

BiggBoss label před dvěma týdny přivítal do svých nového člena. Stal se jím mladý nadějný interpret vystupujicí pod jménem 7krát3, který si se svým prvním singlem Promiň okamžitě získal pozornost tisíců posluchačů. Až na pár negativních komentářů se zpěvákova první věc pod novým labelem těší pozitivnímu feedbacku.

Chytlavý track okamžitě padl do noty Karaoke Tundrovi, který se okamžitě rozhodl novinku zremixovat a pomoct jí tak i na klubovou scénu. Spolu s ním se na věc vrhl i SBSTRD a Kewu a o mastering se pak postaral ostřílený Gaex. A jaký je výysledek? Posuďte sami níže.

,,Remix vznikol absolútne spontánne a má zaujímavý príbeh. V utorok som náhodou stretol Kewu a SBSTRDa, vtedy som práve začal pracovať na remixe pre 7krát3. Prebehla party a brainstorming, počas ktorého sme vymysleli koncept a zvuk klubového remixu. Hlavným cieľom bolo posunúť track do úplne inej roviny (jersey club, miami bass), aby fungoval v kluboch a aby ho mohli hrať DJs. V sobotu už bol track hotový. Hlavnú prácu odviedol SBSTRD, ja a Kewu sme pridali baile funk prvky a vyladili zvuk. Už sme túto verziu aj otestovali, v kluboch funguje," dodává BiggBoss DJ a producent Karaoke Tundra.