Maniak jako první Čech v legendárním francouzském pořadu Planète Rap

Maniak z labelu BiggBoss se coby první čech dostal do live session ve více než 20 let pravidelně vysílaném pořadu Planète Rap

22. květen 2019 20:38:13

Pokud posloucháte rap a dosud jste neslyšeli o legendárním pořadu Planète Rap, tak máte rozhodně co dohánět. Tato doména francouzského rapu je na zmíněném rádiu vysílána již od roku 1996 a to je úctyhodná doba. V pořadu vysílaného z centra Paříže za jeho dlouhosáhlou historii vystoupili ty nejzvučnější jména nejen franczouské hip-hopové scény napříč dekádami. Může to být napřklad Kaaris, Niska, Lacrim, Sofiane, Sexion D´Assaut, NTM, nebo IAM.

Doménou tohoto pořadu jsou live sessions, které jsou jedinečné svojí atmosférou, kdy je v rádiovém studiu často přeplněno lidmi až k prasknutí a na mikrofonu se střídá jeden člověk za druhým. A právě této live session v Planète Rap se jako vůbec první čech v historii vysílání zúčastnil nejmladší zástupce labelu BiggBoss – Maniak. Ten zde dal na živo věc Husky, který je titulním trackem jeho debutové desky a zároveň jedním z největších hitů. Spolu s tím mladý rapper z ohlašuje, že se ještě tento rok chystá vydat svůj další projekt, který bude pokračování série Ach Ano s pořadovým číslem III. Na více informací si však budeme muset ještě počkat, zatím si ale dejte zmíněnou session, která je velkým milníkem nejen pro Maniaka, ale pro celou českou rapovou scénu, jenž je díky tomu vidět ve světě zase o trochu více.