Poslední možnost oživit Hotel Praha je teď. Proč ještě přispět na Hithitu?

Je to jeden z kroků, jak zabránit tomu, aby nadčasová architektura upadla do zapomnění. Ve spolupráci s UMPRUM a GAVU se Biggbossu podařilo vydat první obsáhlou monografii věnovanou HOTELU PRAHA – perle česko-slovenské architektury a designu z konce 70. let 20. století.

Abychom teď celý náročný projekt mohli dofinancovat, potřebujeme vaši pomoc. Podpořit nás můžete skrze crowdfundingovou sbírku na HitHitu. Do konce zbývají poslední hodiny.
Dvě stě padesáti stránková odborná publikace Pavla Karouse a jeho spolupracovníků vznikala 3 roky. Jako odměny za vaše příspěvky jsme pro vás nachystali sběratelské kusy z přísně limitovaných sérií, ze kterých vybíráme:

1) Unikátní porcelán
Talíř a miska z kolekce SUPER-BOWL Hotel Praha od Pavla Karouse z designové dílny TABLO. Krásy z porcelánu, dekorované kobaltem vypalovaným na velmi vysokou teplotu. Všechny s původním logem hotelu Praha, který symbolicky napadá korporace PPF. Jasná odpověď na otázku, zda-li design může být aktivistický a naštvaný.

2) Raritní velkoformátové fotografie
Zarámované fotografie zachycující interiérové a exteriérové celky a detaily hotelu Praha. Stejně tak ale dva ultimátní artefakty pro fanoušky architektury – digitální tisky dvou soutěžních návrhů hotelu přímo od architekta Arnošta Navrátila z počátku 70. let. Inkoustový tisk na polomatném papíře s dřevěným rámem firmy Nielsen.

2) Bytová přednáška
Editor knihy, velký ochránce kvalitního umění ve veřejném prostoru Pavel Karous (mj. Vetřelci a volavky) u vás doma přiblíží komplikovaný vznik knihy. 80 minut pro maximálně 6 osob.

4) Sítotisk od Vladimira 518
Komiksová ilustrace pro obálku knihy u vás doma na zdi! Očíslovaná a signovaná série ve formátu 50×70 cm, vytištěná ve dvorní sítotiskové dílně Analog Bros.