Kultovní Ach Ano mejdan se poprvé představí v Praze

Další ze série Ach Ano mejdanů je tu. A to hned dvakrát! Tentokrát se Maniak rozhodl svůj již kultovní brněnský mejdan vůbec poprvé představit i pražským fanouškům v Rock Café na Národní třídě. Nebude samozřejmě chybět ani tradiční lokace na brněnské Flédě

21. březen 2019 14:11:15

Obě akce proběhnou v návaznosti na sobě. Začínáme už v pátek 29.3. v již zmíněném Rock Café a den poté, tedy v sobotu 30.3. se celá Ach Ano crew přesouvá do nejpopulárnějšího brněnského klubu. Každou lokaci čeká odlišný line up, tedy až na MANI-AK-47 show, která je samozřejmostí jak v Praze, tak v Brně.

Hlavním hostem pražského večera bude Karlo, aka Gumbgu z Milion+. Mimo něj vás však čeká showcase, ve kterém se na stage Rock Café představí Mladej Moris a brooklynský rapper Rashaun Ali, který bude vůbec prvním zaoceánským hostem mejdanu Ach Ano. O atmosféru mimo hlavní koncerty se postarají osvědčení DJs Konex z M+, Forgen a samozřejmě nebude chybět set od Maniakovi dvorní DJ Black Angeliky.

Brněnský line up rozhodně nezaostává za tím pražským. Sobotní noc na Flédě podpoří svým vystoupením ostřílení riders ze Slovenska – Fobia Kid se svým novým albem a člen labelu Fuck Them Radikal, jenž mimo svůj repertoár z desek Freeride 1 a 2 představí úplně poprvé bangers z třetího pokračování, takže se máte rozhodně na co těšit. Jako support se na stage objeví také Indigo, který má taktéž na kontě čerstvě vydaný projekt. DJs pak v osvědčené sestavě: Black Angelika, Diskotek, Dufus a Bighorse.

Ach Ano Rock Café – Praha
PÁTEK 29.3.

FB event zde.
Předprodej: GoOut.net

Ach Ano Fléda Club – Brno
SOBOTA 30.3.

FB event zde.
Předprodej: GoOut.net

Takhle to vypadalo na křtu Maniakova alba Husky v pražském Rock Café: