Nepříliš hlučná samota Lazerového Vikinga

Lazer Viking ke svému debutu Radical Karaoke a experimentu jménem Flesh Cadillac přidává nové album Drag, kterou nyní naleznete na všech digitálních platformách

22. únor 2019 14:17:44

Jakub Kaifosz aka Lazer Viking, tentokrát v čele kapely složené z Michala Budinského, Martina Drahoňovského a hostujícího Charlese Rowella z kalifornských Crocodiles, dnes vydává u BiggBoss svou třetí řadovou desku Drag.

Album, které vznikalo během posledních tří let, navazuje tam, kde nás jeden z nejvýraznějších tuzemských písničkářů zanechal na konci Radical Karaoke a zároveň pokračuje i v dějové linii Sbohem a šátečku, posledního alba v současné době odpočívajících Wild Tides.

Drag svou finální podobu získal v libereckém Resoundu a pražském studiu Parlay Sound. Produkce se tradičně ujal Martin Přikryl. Je to tak již šestá nahrávka, na které spolu Přikryl s Kaifoszem spolupracovali.

„Ať už očekáváte cokoliv, rovnou na to zapomeňte. Drag se vám pak bude poslouchat mnohem líp,“ dodává Lazer Viking, který společně s novou kapelou i LP vyrazí na premiérovou šňůru po České republice v půlce dubna. Drag si do té doby můžete užívat na Spotify, Apple Music a dalších oblíbených digitálních distribucích.