Maniak útočí na ruskou rapgame s novým videosinglem Гелик (Gelik)

MANI-AK-47 aka Maniak vydává vůbec první track v ruštině včetně minimalistického videoklipu.

12. únor 2019 16:59:12

Je to více než půl roku, co nejmladší zástupce labelu BiggBoss vystupujicí pod stage jménem MANIAK vydal své debutové album s názvem HUSKY. Rapperův debutový projekt si velice rychle získal oblibu mezi fanoušky, nejednu pozitivní recenzi a mimo jiné i nominaci na Ceny Anděl za album roku v kategorii rap. Se svou dvorní DJane Black Angelikou pak úspěšně dokončil svou první solo tour, během které navštívil téměř každý kout naší domácí kotliny.

Do roku 2019 vstupuje brněnský rider pěkně z ostra, povoluje uzdu svým ruským kořenům a servíruje svůj vůbec první track v ruštině. Nový singl nese název Гелик (Gelik) a je bangerem se vším všudy. Jeho součástí je minimalistický videoklip, který vznikl pod taktovkou Jakuba Salavce a Honzy Ruttnera, kteří s Maniakem již spolupracovali například na videoklipu Luxus a Špína k výše zmíněné desce.

Maniak nezahálí ani po koncertní stránce a chystá hned dva Ach Ano mejdany s nadupaným line-upem. Brněnský fenomén se tak po letech působení na brněnské Flédě pokusí o expanzi do pražského Rock Café, kde proběhne ve své historii vůbec poprvé.

Ach Ano – Maniak, Karlo
Ach Ano – Maniak, Fobia Kid, Radikal