Zdroj: Hilton & Hyland

Jak žije Elon Musk? Nahlédněte do jeho stomilionového sídla, které nyní prodává

Ekcentrický podnikatel Elon Musk vlastní na různých místech Los Angeles hned několik nemovitostí, nyní se však rozhodl jednu z těch levnějších prodat.

Zakladatel firem Tesla, SpaceX či Boring Company Elon Musk se rozhodl prodat jeden ze svých několika losangeleských příbytků. Slavný Jihoafričan a jeho dnes již bývalá manželka Talulah Rileyová tuto luxusní futuristickou vilu, kterou magazín Forbes popisuje jako “hranatou kosmickou loď”, koupili v roce 2014. Nyní je k dispozici k prodeji za zhruba 103 milionů Kč (4,5 milionu dolarů).


Zdroj: Hilton & Hyland

Vzhledem k tomu, že dům vlastní právě Musk, není žádným překvapením, že je vybaven celou řadou chytrých technologických vychytávek – pomocí jediného mobilního zařízení zde můžete ovládat bezpečnostní systém, závěsy, osvětlení či reproduktory.

V interiéru sídla ve tvaru bumerangu najdeme místnosti s otevřeným prostorem prosvětlené skrz okna od podlahy ke stropu. Mezi dvěma “rameny bumerangu” se pak nachází bazén s mořskou vodou, vířivka a terasa s lehátky určená pro odpočinek.

Zdroj: Forbes, Business Insider, MarketWatch