Zdroj: Marvel

Propagační stránka filmu Captain Marvel je archetypem devadesátkových webů

Fonty všech druhů a barev, nevkusné animace i bláznivě upravené fotky. Film Captain Marvel bude zasazen do 90. let a atmosféru tohoto období navozuje skutečně na všech frontách.

10. únor 2019 11:28:21

Celý svět se již nemůže dočkat epického zakončení série Avengers, které vstoupí do kin koncem dubna. Ještě předtím se však na filmových plátnech objeví další superhrdinka, která následně bude mít co říci také ve zmíněném posledním díle série: Captain Marvel. Tento film je však na rozdíl od většiny ostatních marvelovek zasazený do 90. let, a Marvel ho podle toho také propaguje.


Zdroj: Marvel

Abychom se s filmem do devadesátek vrátili se vším všudy, vytvořil Marvel propagační webovou stránku, která nás svými bláznivými fonty, nevkusnými animacemi a duhovými barvami do tohoto období skutečně vtáhne. Najdete na ní úplně všechny prvky, kterými se weby této doby vyznačovaly, včetně komicky upravených fotek, HTML rámů, fontů všech druhů a barev, a chybět samozřejmě nesmí ani návštěvní kniha.


Zdroj: Marvel

Sem tam na vás dokonce vyskočí hlava Skrulla, které můžete dát ránu pěstí. Marvel tedy opět potvrzuje, že kromě tvorby kvalitních trháků zvládá také originální marketing. Captain Marvel se v českých kinech objeví 7. března.

Zdroj: The Verge