Zdroj: Honda

Honda slaví 50 let v Austrálii zlatou edicí svých strojů od aut až po sekačku

Australská odnož Hondy slaví 50 let od svého vzniku a tuto událost se rozhodla oslavit speciální zlatou edicí oblíbených produktů, která obsahuje auta, motorky, ale třeba také sekačku.

5. únor 2019 11:59:39

Japonská automobilka Honda slaví 50 let působení na australském trhu a při této příležitosti se rozhodla obléct několik svých nejikoničtějších produktů do zlatého kabátu, ve kterém barevně zapadají do prostředí australské savany. Nejvýraznějšími kousky této speciální edice jedinečných a neprodejných strojů jsou bezesporu hybridní supervůz Honda NSX společně s hatchbackem Honda Civic Type R.


Zdroj: Honda

Kromě zmíněných dvou aut jsou součástí edice také tři motorky, konkrétně CBR100RR Fireblade, enduro CRF450L a dětský model CRF50F, a také sekačka HRU19 Buffalo Premium a generátor EU22i. “Přemýšleli jsme, jak tyto narozeniny a naši jedinečnou produktovou diverzitu oslavit odvážně, ale zároveň zábavně. Myslím, že zlatou sekačku či generátor ještě nikdo nikdy neviděl,” uvádí v tiskové zprávě ředitel australské odnože Hondy Hiroyuki Shimizu.

Žádný ze zlatých strojů, které byly vyrobeny v jediném exempláři, není na prodej. Firma je nyní dle svých slov bude využívat k většímu propojení s australskými zákazníky.

Zdroj: designboom