Foto: Digitaltrends.com

Sluchátka AirPods se brzy dočkají druhé generace. Přinese nové funkce i přepracovaný design

Populární sluchátka AirPods od amerického gigantu Apple se brzy dočkají druhé generace. Ta přinese několik nových zajímavých funkcí.

24. leden 2019 15:43:44

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods debutovala již v září 2016. Zpočátku kontroverzní doplněk si nakonec získal velkou popularitu. Nyní se však již můžeme těšit na druhou generaci, která spatří světlo světa během druhého letošního čtvrtletí. Co novinka přinese?

V prvé řadě jsou skloňovány nové senzory pro měření biometrických funkcí uživatele. Dle zvěstí a nedávných patentů společnosti Apple by tak měla nová sluchátka AirPods 2 přijít mimo jiné s funkcí měření srdečního tepu, což jde ruku v ruce s momentální strategií firmy Apple, která své produkty stále více orientuje právě tímto směrem, což potvrzují i nové Apple Watch.

Další novinkou by mělo být bezdrátové nabíjení pomocí přepracovaného pouzdra, přičemž současná verze lze nabíjet pouze pomocí konektoru Lightning. Velmi intuitivní produkt společnosti Apple by se měl dále dle nepotvrzených informací dočkat také vodotěsnosti, schopnosti potlačení okolního hluku či lepší konektivity se Siri. Zároveň přijde s lehce přepracovaným designem a výkonnější hardwarovou výbavou. Evidentně se máme na co těšit.

Zdroj: Hypebeast.com