zdroj: BIGG MAGG

Vladimir 518 tě provede výstavou Michala Škapy Babylon

Sleduj rozhovor Vladimira 518 s jedním z nejtalentovanějších současných vizuálních umělců v Čechách. Michal Škapa a.k.a. Tron a jeho výstava Babylon.

16. leden 2019 17:21:14

Writer, malíř, sochař nebo grafik? Asi těžko najdeme pro Michala Škapu jednu nálepku, avšak vězte, že se jedná o momentálně jednoho z nejvytíženějších českých vizuálních umělců. Zároveň nesmíme zapomínat, že je známy také jako TRON, jeden z nejznámějších writerů své doby.

Jako takový vydal před nedávnem svou knihu resp. monografii pod nakladatelstvím BIGG BOSS a už to je samo o sobě důvod na rozhovor, který s ním vedl Vladimir 518. Ten se uskutečnil během jeho výstavy Babylon, kterou si můžete přijít prohlédnout osobně do pražské galerie Villa Pellé.

V rozhovoru ti Tron poví o své inspiraci i technice a prozradí také, jakou roli v jeho umění hrála minulost grafického designéra či co pro něj znamená městské prostředí, vandalizmus a mnoho dalšího. Na závěr už jen přejeme příjemné sledování a připomínáme, že knihu Michala Škapy s názvem Babylon koupíš v e-shopu Bigg Boss.