Zdroj: @digitindia/@OneLeaks/Twitter

Nový iPhone bude mít trojitý zadní fotoaparát, ukazuje potvrzený leak

Na internet se dostaly uniklé snímky od zasvěceného zdroje, který tvrdí, že nové modely iPhonů čeká radikální redesign.

8. leden 2019 09:08:33

Vzhledem k nízkým prodejům nových modelů a nedávnému propadu akcií se vynořily spekulace, že Apple hodlá opětovně vzbudit zájem o nové modely iPhonů prostřednictvím radikální změny designu nadcházejícího iPhonu XI. Twitterový uživatel Steve H.McFly, který pravidelně zveřejňuje insiderské informace z oblasti mobilních telefonů různých značek, odhalil renderové snímky nástupce iPhonů XS a XS Max.


Nový model podle všeho nabídne zcela novou konfigurací zadní kamery, která bude disponovat hned třemi čočkami. Podle dřívějších zpráv serveru Bloomberg má pak Apple pracovat také na integraci technologie Time of Flight, která umožňuje měřit vzdálenost na základě rychlosti světelného paprsku mezi kamerou a každým zachycovaným objektem. Nové iPhony tak budou moci vytvářet 3D mapy jakéhokoli prostoru v dosahu až 5 metrů, což by mohlo výrazně pomoci hrám a aplikacím s virtuální realitou.


Důvěryhodnosti těchto snímků nahrává také skutečnost, že jejich pravost potvrdil také další důvěryhodný zdroj z oboru vystupující pod přezdívkou Ice universe:


Zdroj: Forbes, HypeBeast