Nová žena na české rapové scéně? Představujeme ABSU a její videosingl SAFE

YouTube kanál BiggBoss labelu představuje dalšího mladého talenta české rapové scény, kterým je tentokrát devatenáctiletá rapperka ABSA

30. prosinec 2018 19:03:40

BiggBoss, coby jeden z nejstarších a nejzásadnějších labelů tuzemské scény začal letos poprvé ve své dlouholeté historii podporovat mladé talenty, ať už z rapové, či alternativní scény. Během tohoto roku jste na jejich YouTube kanále mohli zaregistrovat videosingl Exodus, za kterým stojí mladý talent z New Yorku, který si říká Rashaun Ali, nebo celé EP včetně videoklipu od Mladého Morise, o kterém jsme vás nedávno informovali zde.

Nyní, pouhé dva dny před rokem 2019 dostává od BiggBoss prostor devatenáctiletá talentovaná rapperka ABSA pocházejicí ze Senegalu, dnes však žijící v Praze. ABSA představuje svůj vůbec první hudební počin, který spatřil světlo světa. Jedná se o video-singl SAFE, jenž bude součástí jejího připravovaného mixtape projektu DIRTY SNEAKERS, který se chystá představit na své 20. narozeniny v březnu 2019. Zdá se tak, že po dlouhé absenci ženského zastoupení na české rapové scéně se blýská na lepší časy. Co myslíte?