Foto: McLaren

McLaren láká prvním snímkem na nový 720S Spider

Automobilka McLaren láká prvním snímkem na odhalení otevřené verze modelu 720S, které proběhne již osmého prosince.

24. listopad 2018 11:32:49

Britský výrobce prezentuje v poslední době jednu novinku za druhou. Po nedávno odhaleném hypersportu Speedtail nyní láká na uvedení otevřené verze svého modelu 720S, která tak rozšíří modelovou paletu řady McLaren Sports Series.

Premiéra novinky o výkonu 720 koní proběhne již osmého prosince v 19 hodin středoevropského času v online představení. Těšit se můžeme na supersportovní roadster s cenovkou okolo sedmi milionů korun, jenž se stane druhou karosářskou variantou standardního modelu 720S, který debutoval na ženevském autosalonu v loňském roce.


První snímek nového McLarenu 720S Spider, Foto: McLaren

Model 720S Spider se zařadí po bok nejexkluzivnějších otevřených vozů na trhu, jakými jsou např. Lamborghini Aventador S Roadster nebo Porsche GT2 RS Cabriolet. Zájemci se mohou těšit na nový intenzivní prožitek z jízdy s větrem ve vlasech, přičemž technická specifikace zůstane totožná, jako u běžného 720S. To znamená úctyhodnou akceleraci z nuly na sto pod tři sekundy a maximální rychlost vysoko nad hodnotou 300 km/h, což zajistí čtyřlitrový přeplňovaný osmiválec. Výrobce tak reaguje na poptávku zákazníků, neboť jí v nabídce otevřený supersport dosud chyběl.


McLaren 720S v dosud nabízené uzavřené verzi. Foto: McLaren

Zdroj: Topgear.com