foto: lousy auber

Vladimir 518 a Orion oslaví 20 let od první show v Roxy už 8/12

Legendární pražská dvojice, která nepotřebuje nijak zvlášť představovat se chystá oslavit 20 let od prvního vystoupení v Pražském klubu Roxy.

15. listopad 2018 16:19:06

Je tomu tak. Od prvního společného vystoupení dnes již ikonické dvojice Vladimir 518 a Orion v pražském klubu Roxy uplynulo neuěřitelných 20 let. A jak jinak takové kulatiny oslavit, než-li pořádným mejdanem na tomto legendárním místě, které zažilo nespočet nezapomenutelných večerů a nocí pod taktovkou kluků z BiggBoss labelu (tehdejšího Terorist).

20 let na scéně jednoho z nejlegendárnějších pražských klubů se Vladimir 518 a Orion z notoricky známého uskupení PSH chystají oslavit už 8/12, a to speciálním setem, který bude mapovat průřez jejich společné cesty od samých počátků až do dnes. Můžete se tedy těšit na jindy nehrané pecky z repertoáru jak obou rapperů, tak i celých PSH. Záda jim na stage bude samozřejmě krýt DJ Mike Trafik, který je již nedílnou součástí společných aktivit jak PSH, tak sólových projektů obou interpretů.

Pražské trio dorazí podpořit i slovenský rider Strapo, který při této příležitosti pokří své nejnovější album s názvem Poschod13, samozřejmě s asistencí otstříleného DJ Spinhandze.

“Vždycky jsem chtěl dělat rap s někým, mít parťáka na podiu, ale nikdo nebyl nebo byli wack. S Vladimírem jsme se znali přes graffiti a jednou přišel ke zdi a říká, že má text a zarapoval ho. Když jsme dělali svůj první mejdan Kick The Shit v Roxy, vzal jsem ho na stage a on to dal tak dobře, že od tý doby děláme spolu. Tento rok je to už 20 let a tak jsme si řekli, že jediný místo, kde to můžeme oslavit, je Roxy. S náma na podiu bude samozřejmě DJ Mike T a zahrajeme věci od počátku kapely. Playlist na show vám ukážeme včas zde na události,” dodává Orion.

Vstupenky k zakoupení zde.
Aktuální informace naleznete v oficiální Facebook události.