Lazer Viking je zpět! Podívejte se na nový klip

Enfant terrible tuzemského popu se vrací na scénu s videoklipem k singlu Less Than Three.

Lazer Viking ohlašuje třetí album Drag, které vyjde u BiggBoss v únoru 2019, novým singlem Less Than Three. Písničkáře na nahrávce tentokrát doprovází rytmická sekce Michal Budinský, Martin Drahoňovský a o sólovou kytaru se postaral Chuck Rowell z kalifornských Crocodiles.„Chuck se mi ozval zničehonic pár dní před nahráváním, jestli s ním nechci udělat desku. Odpověděl jsem mu, že jsem zrovna jednu dopsal a jedu ji nahrát, tak ať klidně dorazí. Místo odpovědi poslal printscreen letenky,“ vysvětluje Viking nečekaný přírůstek do současné sestavy. Album, již tradičně v produkci Martina Přikryla, zachycuje obvykle hyperaktivního veterána české kytarové scény v až znepokojivě klidné a skromné poloze.

„Je to klasická rock’n’rollová deska. Písničky o tom, co dobře znám, protože to žiju.“

Videoklip k prvnímu singlu Less Than Three režíroval Štěpán FOK Vodrážka, který s Lazerem spolupracoval už na klipech k Turnstile Hearts a Piss & Vinegar.

„Tohle video jsme se chtěli natočit už věky, ale neměli jsme k tomu nikdy ten správnej song. Až do teď.“

Lazer Vikinga můžete potkat již dnes (pondělí 5. listopadu), ve vršovickém Café V lese, kde zazní naživo exkluzivně právě album Drag. Lístky v předprodeji stále seženete zde.

Pro více aktuálních informací sleduj Lazera Vikinga na Facebooku, Instagramu nebo Bandcampu.