Zdroj: Blue Sky Studios/Audi

Will Smith se v novém filmu bude vozit v digitálním konceptu od Audi

Téměř 15 let poté, co se v kinech objevil film Já, Robot, kde jsme mohli obdivovat dnes již kultovní futuristický koncept Audi RSQ, přichází německá automobilka s novým filmovým vozem, a opět u toho bude Will Smith.

2. listopad 2018 13:32:06

Will Smith a Audi jsou, alespoň co se filmu týče, velmi sehranou dvojicí. Snad všem, kteří viděli film Já, robot, utkvěl v paměti futuristický koncept Audi RSQ, který byl v roce 2004, kdy film vyšel, něčím zcela nevídaným a rychle se stal vysněným autem všech malých i velkých kluků. A nyní, po téměř 15 letech, automobilka pro Willa Smithe opět připravila něco speciálního, byť tentokrát pouze v animované podobě.

Koncept s názvem RSQ E-Tron si střihne roli v animovaném filmu Špióni v převleku (Spies in Disguise), kde Will Smith zapůjčí hlas hlavnímu hrdinovi, superšpiónovi jménem Lance Sterling. Dle slov Audi se jedná o první digitální koncept určený pro animovaný film. Pokud by šlo o skutečný vůz, byl by plně elektrický, vybavený umělou inteligencí a “schopný transformace”. Film se podle plánů objeví v kinech na podzim příštího roku.

Zdroj: CNET