Poslední letošní Radikal proběhne ve složení: Hentai Corporation, Lazer Viking a DJ Vegy

Letos poslední Radikal bude již tradičně hostit Café V lese, v Krymské ulici. Vstupenky jsou v předprodeji.

24. říjen 2018 16:33:21

Hentai Corporation jsou definitivní odpovědí na otázku, co by se stalo, kdyby se Guns ‘n’ Roses a Metallica ve svý vrcholový raně devadesátkový formě pokoušeli hrát prog-rockový coververze hitů z debutu „Má ji motorovou“ od Kabátů. Přimíchejte k tomu navrch ozvěny Pražského výběru, hravost Mr. Bungle a špetku The Dillinger Escape Plan a máte co do činění s jedněmi z posledních opravdových rockových velikánů. A tím nemyslíme pouze v Čechách a na Moravě.

“Tak sme se rozhodli opět obnovit naší tradici předvánočních pražskejch veselic aneb „jak se před ježíškem zcákat jak carský důstojníci“ a 21. 12. si dáme komorní mejdan v Café v lese (a nečum, ty hipsterská kundo!) pod BiggBossáckou hlavičkou Radikal. Takže se bude dít co? Takže bude pořádně sněžit, protože budou Vánoce. Budem tam na sobě namačkaný jak Němčouři při vodsunu, tak si kup včas lupen, ať ten dobytčák nevodjede bez tebe!” Hentai Corporation

Pátý jezdec apokalypsy, poslední nefalšovaný antihrdina, mytické monstrum a živoucí legenda zároveň – Lazer Viking je armáda jednoho muže s posláním proměnit každý zaplivaný klub, zapomenutý vesnický sál či řadovou garáž v Mekku rock’n’rollu. Prorok krutovlády elektrických kytar, věrozvěst hitového kánonu budoucnosti a sériový vrah vyčpělého trendu, který zná jedinou rychlost – na dřeň. Lazer Viking je všechno, co jste kdy mohli chtít, ale nikdy neměli kuráž si o to říct. Milujte ho nebo nenáviďte, ale smiřte se s krutou realitou, že bez něj už dál nelze žít.

Vstupenky můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu v předprodeji zde .
Oficiální Facebook údálost zde.