Zdroj: Ford

Ford v nové reklamě poodhalil elektrický model inspirovaný Mustangem

Americká automobilka včera zveřejnila novou televizní reklamu, která značí začátek nové marketingové kampaně. Reklama však přinesla více otázek než odpovědí, což ostatně není nic překvapivého.

20. říjen 2018 19:20:50

V reklamě se objevují hned dva nové modely. Jako první se v záběru objeví očekávaný Mustang 2019, který se pyšní 5litrovým osmiválcem zobrazeným v krátké animaci. Poté však přijde scéna ukazující vůz, který se dosud nikde neobjevil. Na první pohled vypadá jako Mustang, avšak tradiční mřížka je nahrazena panelem v barvě karoserie.

Tato vodítka poukazují na jednotný designový jazyk, který celá řada automobilek od Volkswagenu po Mercedes-Benz používá pro prezentaci elektrických modelů budoucnosti. Mohlo by se tak jednat o první ukázku hybridního Mustangu s elektrickým a benzinovým pohonem, jehož debut je předběžně plánován na rok 2020. O tomto modelu se však ví jen velmi málo a technické specifikace si Ford nejspíš ještě nějakou tu chvíli nechá pro sebe.

Další možností je, že se jedná o ukázku již dříve avizovaného crossoveru inspirovaného Mustangem, jehož první teaser automobilka odhalila již v září. Může tedy jít o další kousek mozaiky. Kromě těchto vodítek a domněnek však Ford drží vše pod pokličkou a na informaci, o jaký model ve skutečnosti jde, si tak zkrátka budeme muset počkat.


První teaser crossoveru ze září 2018, foto: Ford

Zdroj: Digital Trends