Ach Ano: Maniak už tento pátek pokřtí své debutové album na brněnské Flédě

Další Ach Ano mejdan je tu! Na stage se kromě Maniaka a jeho dvorní DJ Black Angeliky vystřídá také Vladimir 518, Orion, MC Gey a další.

18. říjen 2018 15:25:30

Zatím nejmladší zástupce rapové divize labelu BiggBoss se už tento pátek (19.10.) chystá pokřtít své debutové solo album HUSKY, které vydal již před příchodem léta. Křest proběhne v rámci dnes již tradičního brněnského mejdanu Ach Ano, za kterým stojí rovněž Maniak. Jak je tomu na Ach Ano zvykem, na stage se i tentokrát vystřídá několik hostujicích interpretů.

Tentokrát se můžete těšit na účast Maniakových kolegů z labelu BiggBossVladmira 518 a Oriona. Chybět nebude ani MC Gey z TyNikdy. Zbytek line upu doplňuje Kojo, Shxrty, a pak také Koukr a Dorian, kteří na Flédě pokřtí své No Mercy. Samozřejmostí jsou DJ sety od Black Angeliky a DJ Diskoteka, kteří vás budou bavit i mimo živé vystoupení.

Můžete se těšit nejen na vypilovanou Mani-AK-47 show plnou tracků z alba Husky, ale také na starší pecky, které znáte z rapperových předchozích projektů. Vstupenky můžete stále kupovat v síti GoOut, nebo přímo v den události přímo na místě.