foto: youtube

Korejský rapper Keith Ape svou novou deskou boří jazykové bariéry

Keith Ape vydává svou dlouhopásku s názvem BORN AGAIN. Hostuje na ní Chief Keef, Yung Bans i Wifisfuneral.

13. říjen 2018 17:50:21

Další stoupající hvězdou labelu 88 Rising je korejský rapper Keith Ape, který se do podvědomí rapových posluchačů napříč celým světem zaryl hlavně svým hitem It G Ma, na jehož remixu se později objevila jména jako A$AP Ferg nebo Waka Flocka Flame.

A právě Keith Ape nyní vypouští na scénu své nové studiové album s názvem BORN AGAIN, na jehož seznamu featuringů figuruje Chief Keef, Wifisfuneral a Yung Bans. Keith spittuje bars primárně ve svém rodném jazyce, kterým je korejština, se svým novým projektem však doslova bourá jazykové bariéry a proniká na západní rapovou scénu. Celá dlouhopáska je produkčně v režii filadelfské crew WORKING ON DYING, která zaznamenala obrovský úspěch například ve spojení s Drizzyho hitem I’m Upset.

Je pravda, že není úplně jednoduché vnímat něco, čemu vůbec nerozumíte, přesto však musíte ocenit rapperovu ostrou flow, která skvěle doplňuje striktní produkci WORKING ON DYING. Spolupráce s výše zmíněnými zaocenánskými interprety je zde už jen jako třešnička na dortu, která doplňuje atmosféru celého projektu. Pusťte si celou věc níže a dejte nám vědět, jak vás baví.