Zdroj: @razvancasian/Photobox Instagram Photography Awards

Ceny PIPA 2018: Podívejte se na nejlepší instagramové fotografie uplynulého roku

Do největší soutěže svého druhu na světě se přihlásili uživatelé s více než 180 000 snímky, které následně hodnotila odborná porota složená z předních fotografů a editorů. Jaké snímky zvítězily?

11. říjen 2018 11:41:47

Soutěž s názvem Photobox Instagram Photography Awards (PIPA) shromažďovala soutěžní snímky přímo na Instagramu, kde se uživatelé mohli od 24. července do 14. srpna přihlásit jednoduše tak, že k dané fotce přidali hashtag #thepipas2018. Snímky byly následně roztříděny do 10 kategorií, kterými jsou mazlíčci a zvířata, cestování, móda, příroda, festivaly, umění/kultura, sport, rodina, #love a #nofilter.


Zdroj: @darrenwilliamhall/Photobox Instagram Photography Awards

O vítězích v jednotlivých kategoriích i celkovém vítězi rozhodovala porota, mezi jejíž členy patří mimo jiné šéfredaktorka časopisu Cosmopolitan Farrah Storrová nebo známý fotograf Eamonn McCabe. Celkovým vítězem se stal uživatel @darrenwilliamhall se snímkem svého pudla jménem Ted, kterého zachytil, když ve vzduchu chytal míček. S psí roztomilostí se holt těžko bojuje. Za pozornost však rozhodně stojí také vítězné snímky jednotlivých kategorií, na které se můžete podívat v naší galerii:

Zdroj: designboom