LOVeit: Pouya vystoupil před vyprodanou Roxy, sleduj fotoreport

Pouya se poprvé ukázal v Praze a dovezl s sebou opravdu energickou show.

8. říjen 2018 14:46:35

Hudba je zkrátka láska. Je jedno jaká, pokud je kvalitní. Žánr není mantinelem, stejně jako jím není popularita a „fame“. I malé věci mohou být jednou velké; i z neznámých jmen může být jednou mainstream. LOVeit. Ulov si svůj sound. Jägermeister je tu proto, aby ti ukázal cestu. Staň se i ty lovcem nevšedních hudebních zážitků a buď u toho: teď, tady, poprvé. Klíč není v dokonalosti, ale v nových věcech, které jsou něčím hodnotné. Právě pro tebe. Vyraz si i ty ulovit svůj mistrovský kousek.

Série koncertů LOVeit je odvážným oknem do světa doposud neobjevené hudby a ty bys měl být u toho. Nikdy nepřestávej lovit. LOVeit. První zastávkou z již zmíněné série koncertů byl pražský klub Roxy, kam se podíval třiadvacetiletý zaoceánský rapper Pouya, který s sebou přivezl i svého kolegu, který si říká Shakewell. Pouya do Prahy přivezl repertoár nabitý nejen svou nejnovější tvorbou, ale neopomněl ani své starší pecky.

Beznadějně vyprodaná Roxy se pod nátlakem moshpitujicích fanoušků doslova otřásala v základech. Rapper ke konci show pochválil publikum a označil jej za jedno z nejlepších, před kterým kdy hrál. Na závěr nechyběla ani minuta ticha za zesnulého Lil Peepa. Níže se můžete podívat na galerii fotek prvního LOVeit mejdanu.