RADIKAL: Unikátní set v podání dvojice Vladimir 518 & Sifon z WWW už 17. října

BiggBoss label vstoupil do roku 2018 s novým pravidelným mejdanem RADIKAL, jehož cílem je bourání žánrových hranic a barikád, které si mezi sebou zacyklená hudební scéna buduje. Další Radikal s sebou přinese našlapaný line-up ve složení: Vladimir 518 & Sifon (WWW), Hellwana & DJ Cyper Sound a odehraje se v prostoru vršovického Café V lese už 17. října.

5. říjen 2018 18:01:09

Vladimira 518 a Sifona z WWW asi není potřeba nijak zvlášt představovat, oba dva jsou již dlouholetou stálicí české rapové scény, jejich společný set je však unikátním spojením, které není k vidění příliš často. Příští Radikal by vám tedy rozhodně neměl uniknout, ať už kvůli samotné atmosféře Café V lese, či skvělému hudbnímu zážitku.

Hellwana se objevila na české hudební scéně v roce 2017, kdy si okamžitě získala pozoronost se svým prvním EP nazvaným Sunbeam ovlivněným Grimem, R’n’B, Neo-Soulem a Trapem. Je skvělou zpěvačkou, rapperkou a umělkyní zároveň. Ve svých textech se věnuje zejména obhajobě mladých žen. Hellwana pracuje hlavně se svým partnerem a DJem Cyper Soundem, se kterým také vystupuje.

“Lepší chvíle pro převrat než padesát let po celosvětově kulturně revolučním roce 1968 se bude hledat jen těžko. Rozhodli jsme se proto zamést před vlastním prahem a vrátit se k tomu, co je nám nejpřirozenější. Tohle není pokus o přiblížení se nějakému novému publiku, je to puč proti současné rozdrobené, odosobněné a zacyklené hudební scéně, která si libuje v budování žánrových hranic a barikád. Je to otevřená náruč pro kohokoliv, kdo je stejně jako my unavený opatrným našlapováním a bezpohlavním přitakáváním tomu, co se zrovna nosí, ale už zítra po tom neštěkne ani pes. Radikal je pozvánka do klubu bez členství a rozlišovacích znaků, je to prostá šance být zase spolu. Bezpodmínečně.”BiggBoss

Café V lese – 17. Října (PRAHA)
Doors Open: 19:30
Facebook event zde
Online předprodej zde