foto: youtube

Album Yandhi stále nevyšlo. Kanye West se nyní jmenuje Ye a prodává kostýmy na Halloween

Kostýmy z populárního videoklipu I Love It koupíte za pouhých 200 USD.

30. září 2018 19:06:15

Kanye West nedodržel svůj slib a nezveřejnil své nové studiové album Yandhi. Jeho release byl naplánován na 29. září, to však pominulo. Datum vydání desky neslibovaly jen obrovské billboardy napříč Amerikou, ale také samotný Yeezus, který celou věc avizoval na Twitteru a Instagramu.

Nebyl by to Kanye West, aby svým fanouškům ještě trochu nezamotal hlavu, a proto na svém Twitteru prohlásil, že se nyní jmenuje pouze Ye. Těžko říct, nakolik bude schopen své prohlášení dodržet a zda se nejedná pouze o marketing, podobně jako tomu bylo s Thuggerovou změnou jména na Jeffery.

K tomu všemu se kromě tenisek začíná věnovat také halloweenským kostýmům a skrze svůj eshop prodává hranaté převleky, které budete znát z nedávno publikovaného videoklipu s Lil Pumpem a Adele Givens. Pořizovací cena je 200 USD, dalo by se tedy čekat, že vám budou doručeny v originální velikosti, to však není blíže specifikováno.

Titulky předních online magazínů také zaplňuje Yeezyho včerejší vystoupení v komediální noční televizní show Saturday Night Live, kde spolu s Lil Pumpem naživo předvedli svůj mega-hit I Love It. Tentokrát se však oba dva protagonisté převlékli do trochu jiných kostýmů. Lil Pump představoval láhev Fiji Water, zatímco Ye připomínal naopak flašku Perriera. Celé video si můžete prohlédnout níže.