Tahle firma vám zaplatí za kouření marihuany více než 1000 Kč za hodinu

Po přečtení tohoto článku se budete chtít okamžitě přestěhovat do Kanady. Společnost AHLOT vám zaplatí za kouření trávy.

27. září 2018 15:03:48

Tohle zní jako práce snů – společnost AHLOT se sídlem v kanadském Torontu hledá 5 takzvaných znalců konopí, kteří by testovali marihuanu za 50 $/h, tedy více než 1000 Kč. Abyste se mohli stát zaměstnancem společnosti AHLOT a získali toto zaměstnání snů, musíte být opravdovým expertem na konopí. Tedy bezpečně rozeznat jednotlivé druhy rostlin, které bude společnost na americkém a kanadském trhu nabízet. Součástí práce bude také časté publikování postů na sociálních sítích či natáčení edukačních videí. V rámci měsíce by vás pak ještě čekal bonus nad rámec v hodnotě 200 $. Za měsíc byste si tak mohli příjit na slušný balík peněz.

17. října je oficiálním termínem, kdy proběhne legalizace marihuany v Kanadě. Společnosti jako AHLOT se tedy připravují předem, aby mohly svůj byznis spustit hned od prvního dne. Datum bylo z původího červencvého posunuto z důvodu problémů týkajících se právních zásad.