FOTO: MČ PRAHA 5

PSH, David Koller, Monkey Business a Prago Union vystoupili na Smíchově. Sleduj fotoreport

Městská část Praha 5 ve spolupráci s Pivovary Staropramen a Sekyra Group uspořádali v rámci Smíchovských slavností koncert David Koller Bandu, Monkey Business, PSH a Prago Union.

27. září 2018 14:50:14

Legendární česká hudební uskupení, která na Smíchovských slavnostech vystoupila, není potřeba nijak zvlášť představovat. David Koller, Monkey Business, PSH nebo PRAGO UNION jsou stálice české hudební scény a všechny spojuje blízký vztah ke Smíchovu, ať už bydlením, nebo pracovně.

Celý koncert se uskutečnil na brownfieldu, na kterém až do letošního roku bylo přes 150 let nákladové nádraží Smíchov. To v posledních letech již nesplňovalo svou funkci a proto ustoupí zástavbě v podobě zcela nové čtvrti s názvem Smíchov City, která se začne stavět v první polovině roku 2019. Večer se dal tudíž považovat i za rozlučku s významným historickým prvkem centra Smíchova, který tvořilo právě zmíněné nákladové nádraží a smíchovský pivovar Staropramen, který nadále zůstává jako jediná dominantní připomínka začátků města Smíchov předtím, než byl připojen k hlavnímu městu Praze.

Fanoušci výše zmíněných uskupení dorazili na místo ve velmi hojném počtu a i přes zimní počasí se jich na brownfieldu bývalého nákladového nadraží Smíchov sešlo dobře přes 7000. Níže se můžete podívat na fotoreport celého večera.