Foto: IKEA

IKEA otevírá již ve čtvrtek novou Pop-up pobočku na Václavském náměstí

Švédská nábytkářská společnost IKEA otevře již ve čtvrtek 20.9. v samotném srdci Prahy svou pobočku IKEA Point, která se stane místem inspirace pro interiérový design.

18. září 2018 12:54:55

Již tento čtvrtek otevře nábytkářský gigant IKEA svou pátou pobočku na území České republiky. Tentokrát však nepůjde o klasickou velkou prodejnu, ale interiérové studio o rozloze pouhých osm set metrů čtverečních, kde budou mít zákazníci příležitost sami navrhnout podobu svých plánovaných interiérových realizací.

IKEA Point, jak se koncepčně inovativní provozovna nazývá, je novým typem prodejny, kterou by společnost ráda expandovala do center velkých měst. Kromě designového studia a prezentace vybraného sortimentu, zejména z řady limitovaných edic, ve stylovém minimalistickém skandinávském interiéru nabídne také kavárnu v prvním patře.

Pražská pobočka IKEA Point na Václavském náměstí se stane teprve devátou svého druhu v Evropě. Cílem firmy je přiblížit produkty zákazníkům v novém a moderním hávu. Na rozdíl od klasických provozoven zde nebude většina zboží k dispozici ihned, ale den po vytvoření objednávky na pobočce IKEA Point.