Kellsovu odpověď Eminemovi nalezneme na novém EP, které se chystá vydat už tento pátek

Machine Gun Kelly v následujicích dnech vydá nové EP s názvem BINGE. Bude zde pokračovat přestřelka mezi jím a Eminemem?

17. září 2018 15:54:18

Minulé páteční odpoledne bylo pro fanoušky rapu opravdovým svátkem. Machine Gun Kelly se konečně dočkal svého přání a dostal Eminemovu odpověď na svůj disstrack Rap Devil formou Shadyho tracku Killshot. Ten si za pouhé tři dny stihl nasbírat více než 60 000 000 zhlédnutí a Kellse rozhodně nešetří. Mnoho fanoušků má jasno a Shadyho považuje v této lyrické přestřelce za lepšího. MGK si to však nemyslí.

Kells Eminemovu odpověd na Twitteru nazval odpadem a podotýká, že Shadymu napsání odpovědi trvalo příliš dlouho, přesněji 2 týdny a 3 rozhovory, k čemuž přikládá screenshot porotců hodnotících číslem 6. Hned dvě minutý poté, se také rozhodl oznámit i své BINGE EP, které podle všeho vyjde už za pár dnů, tedy 21.9.2018. Současně s oznámením dropu nového projektu představil také jeho cover, na kterém je samotný MGK s vytetovaným nápísem BINGE na jazyku.

Je dost pravděpodobné, že se na tomto projektu dočkáme ještě několika dalších výstřelů na Eminemovu adresu. Je však jasné, že se MGK pokusí z jeho aktuálního zviditelnínění vytěži co nejvíce a to mu rozhodně nemůžeme mít za zlé.

Na čí stranu se stavíte vy? Slim Shady? Machine Gun Kelly? Nebo si prostě jen užíváte přísun skvělé muziky z obou stran?