Maniak s Black Angelikou vyráží na Husky Tour a nevynechají ani Slovensko

Maniak vyráží na tour ke své debutové desce HUSKY, která vyšla u BiggBoss ještě před letními prázdninami.

11. září 2018 16:54:26

MANI-AK-47 po mixtapech, EPs, mnoha singlech a také beefech přichází se svým debutovým albem HUSKY. K tomuto dlouho hrajícímu projektu nesmí samozřejmě chybět ani tour umocněná o fakt, že se o rapperových shows mluví jako o těch nejvýbušnějších, které u nás můžete navštívit. O tom se tisíce fanoušků přesvědčily už minulý rok během Los Angeles Tour, kterou měl spolu s Maniakem na svědomí také MC Gey.

Neméně důležitou součástí je Maniakova dvorní DJane Black Angelika, která si získala pozornost nejen kvůli tomu, že u nás něžné pohlaví není za pultem tak často vidět, ale také díky svým fresh live setům.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený BiggBoss 🦍 (@biggbosslabel),

Maniak se své debutové album chystá pokřtít hned dvakrát, a to jak v pražském Rock Café, tak v brněnském klubu Fléda. Husky Tour startuje už 21. 9. v Telči. Během ní se AK-47 chystá do všech větších měst v České republice a nebude chybět ani návštěva Slovenska, na programu je totiž i Bratislava a Trenčín. Na vybraných zastávkách tour bychom se měli dočkat i speciálních hostů, mezi kterými lze očekávat především jména jako Vladimir 518, Orion, MC Gey, nebo třeba Rest.

Kromě show bude na každé zastávce k dispozici Husky merch a kusy Ach Ano merche, které nekoupíš online, ale jsou k dostání jen na akcích.

Křest alba Husky – Praha Rock Café
Křest alba Husky – Brno Fléda