Zdroj: The Boring Company / Twitter

V Muskově Boring Company si ze stroje pro hloubení tunelů udělali videohru

Elon Musk si v nedávno v živém vysílání podcastového pořadu zapálil joint. Mnoha lidem v tu chvíli došlo, co nejspíš stojí za občasnými úlety tohoto vizionářského podnikatele. A jen o pár dní později přidává další kousek do sbírky.

10. září 2018 13:49:36

Muskova Boring Company na svém Twitteru před dvěma dny zveřejnila video, ve kterém jeden z jejích zaměstnanců (z videa není jasné, zda to není přímo Musk) ovládá stroj pro vrtání tunelů pomocí ovladače pro herní konzoli Xbox. Firma k videu ještě doplnila popisek “Best video game ever”, ke kterému by však mnozí zapálení hráči nejspíš měli několik výhrad.


Není jasné, zda se jedná o experiment, jehož účelem je otestovat proveditelnost nové metody vrtání, nebo pouze o reklamní kousek s cílem rozšířit povědomí o misi firmy, kterou je vytvoření podzemních sítí tunelů pod automobily ucpanými městy, a zrychlit tak celou dopravu. Již nyní firma vyvrtala tunel pod sídlem SpaceX, další Muskovy slavné firmy, v kalifornském městě Hawthorne a dalším městem, které již plány na vybudování tunelu schválilo, je Chicago.

Zdroj: Digital Trends