Sifon (WWW): V tý době tu rap měl smysl tak pro 10 lidí (Rozhovor)

V našem novém video-rozhovoru jsme vyzpovídali přední tvář legendární české kapely WWW – Sifona a malíře a textaře Lubomíra Typlta.

9. září 2018 18:42:02

Sleduj exkluzivní rozhovor s přední tváří WWW Ondřejem Sifonem Anděrou plus malířem a textařem Lubomírem Typltem. WWW vydávají novou desku a společně jsme probrali její vznik, historii kapely a další zajímavá témata okolo tohoto legendárního uskupení. Dozvíte se například i to, co si Lubomír Typlt o českém vzdělávacím systému.

Album s názvem Neutopíš Se Dvakrát V Téže Řece vzniká díky opětovně sevřené spolupráci autorské dvojice – Ondřej Sifon Anděra a Lubomír Typlt. Sifon obstarává hudbu, rap a zpěv, Lubomír texty a též spolupracuje dramaturgicky na strukturách hudby. Hlasem se na albu podílí tradičně Milesa Anděra Zrnić. O mix a master alba se již potřetí stará zvukový mistr Tomáš Sochůrek. Vzhledem k tomu, že si většinu zvuků, z nichž hudba vzniká, nahrává-sbírá Sifon sám v reálném prostředí, bude mít album svérázný a jedinečný zvukový rukopis.

Zmínená dlouhopáska a vychází u BiggBoss už 13/9, kdy proběhne i její release v prodejně Merch or Die na pražských Vinohradech. Více se dozvíte v události zde.