"Fu*k Rap God, I am the Rap Devil," vzkazuje MGK Eminemovi v novém disstracku

MGK jako první nahrál odpověď na desku Kamikaze, kde Eminem mimo Kellse dissuje například Tylera, Lil Yachtyho či Lil Pumpa.

3. září 2018 18:11:14

Všichni jsme tak nějak tušili, že je jen otázkou času, kdy se Eminem dočká prvních odpovědí na své album Kamikaze, kde si vzal na paškál hned několik vysoce postavených rapperů zaoceánské scény. Po několika dnech od vydání Shadyho desky Kamikaze se dočkáváme první odpovědi, kterou skrze disstrack s názvem Rap Devil posílá Machine Gun Kelly. Do toho se Em opřel na tracku Not Alike, kde velice pravděpodobně naráží na Kellsův tweet o Eminemově dceři Hailie.

Název Kellsova tracku naráží na Shadyho notoricky známou skladbu Rap God a je nutno podotknout, že zde MGK svého bývalého idola vůbec nešetří. Mezi řádky kromě Hailie například zmíní i to, že se Em pouze schovává za security a Dreho beaty, pak také podotýká, že Eminemovo poslední album vzniklo pouze z nudy v detoxu.

Mnoho posluchačů označuje Kellsův disstrack za tzv. podepsání rozsudku smrti, hodnocení však necháme na vás. Více o desce KAMIKAZE, kterou Eminem takříkajíc píchl do vosího hnízda, najdete zde.