foto: youtube

Childish Gambino vtipně reflektuje americkou scénu v novém animovaném videoklipu

Klip v režii Ivana Dixona, Grega Sharpa a samotného Gambina obsazuje nejedno známé jméno. Objeví se v něm Lil Pump, Drake, Kanye West a mnoho dalších.

2. září 2018 14:55:49

Childish Gambino představil nový animovaný videoklip k pohodové letní věci s názvem Feels Like Summer, kterou jsme poprvé slyšeli v podobě audio-singlu už na začátku letních prázdnin, kdy ji rapper zveřejnil současně s věcí Summertime Magic, s níž dohromady tvořila tzv. Summer Pack – Single. Ten bychom v součásné digitální době pravděpodobně nazvali EP.

A právě ke skladbě Fells Like Summer se dnes Donald Glover vrací s již zmíněným animovaným videoklipem, ve kterém figurují přední jména americké scény. Childish Gambino se sluchátky v uších prochází sousedství, které je plné známých tváří usazených do nejrůznějších rolí. Lil Pump a Trippie Redd pobíhají v roli malých sousedských dětí, zatím co 21 Savage a Metro Boomin rollují v autě. Birdman jako šéf na grilu, Travis Scott a Nicki Minaj hrajicí si s hračkami nebo brečící Kanye West v kšiltovce s nechvalně proslulým nápisem Make America Great Again.

Obsazení videoklipu jde dokonce i mimo rapovou scénu, a tak v něm můžete zahlédnout například první dámu Michelle Obama, nebo třeba Michaela Jacksona. Schválně kolik obličejů a jiných easter-eggů rozenáte vy.